Güvenli Alışveriş | irenovo | Yenilenmiş telefon, tablet, notebook model ve fiyatları

256bit SSL Şifreleme ile Güvenli Alışveriş


irenovo.com en güvenli ve gelişmiş yazılımlar ile müşterilerine %100 güvenli ve kolay alışveriş imkânı sunar. Bu yüzden kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez, depolanmaz veya saklanmaz.

256-Bit SSL (Secure Socket Layer) ve 3D Secure teknolojilerini bir arada sunar yapıdadır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı şifreli olarak yapılır. Kart numaranız kesinlikle görüntülenemez. Para transferi işlemleri, bankaların ya da yetkili ödeme servis sağlayıcılarının sanal pos altyapıları üzerinden, dünya standardları uygulanarak yapılmaktadır.

 

Ne kadar güvenli?

Alışverişleriniz sırasında ve size özel sayfalardaki "kredi kartı" ya da "e-posta adresiniz" gibi bilgilerin transferi SSL (Secure Socket Layer) network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

irenovo.com'da 256 bit SSL sertifikası ile şifreleme yapılmaktadır. Sitemizde bulunan SSL sertifikasını adres çubuğunda bulunan bant üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu şifreleme sayesinde bilgileriniz 3. şahıslar tarafından görüntülenemez ve kaydedilemez.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileri ve kullanıcı şifreleriniz sistemimizde kesinlikle kaydedilmemektedir. SSL ile şifrelenmiş güvenli ödeme sayfasında girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sadece bankalar ya da entegrasyonumuz olan yetkili ödeme hizmetleri servis sağlayıcıları tarafından sağlanan sanal pos altyapısı üzerinden işlem görmektedir. Tarafımızdan hiçbir kart bilgisi görüntülenmemektedir.

irenovo.com'da tüm kredi kartları ve debit (hesap) kartları ile işlem yapabileceğiniz gibi aynı zamanda bankanız tarafından oluşturulan sanal kart ile de alışveriş yapabilir ve kendi güvenlik seviyenizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Oluşan siparişler sırasında/sonrasında ilgili banka ya da ödeme hizmeti sunan yetkili servis sağlayıcının müşteri güvenliğini korumak için geliştirdiği fraud (sahte) işlem kontrolleri yapılmaktadır. Banka onayı sonrasında sipariş onaylanır ve teslimat işlemine geçilir. Banka onayı alınamayan siparişlerde teslimat yapılmaz ve ödeme kredi kartına iade edilir.

İnternetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, güvenli alışveriş yöntemlerini anlatmamız için bize telefonla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.

 

Kişisel Bilgilerim Güvende mi?

irenovo.com olarak siparişleriniz ve üyelik bilgileriniz gibi size özel bilgilerinize son derece önem verilir ve bu bilgiler en üst seviyede teknoloji kullanılarak korunur.

irenovo.com tarafından siz istemediğiniz sürece e-posta ya da SMS mesajları gönderilmez, bu mesajları almak isteyip istemediğinizi üyelik aşamasında siz belirlersiniz ve bu isteğinizi her zaman iptal edebilirsiniz. Kişisel bilgileriniz başka hiçbir firma ile paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerinizin gizliliği bizim için önemlidir.