Kargo | irenovo | Yenilenmiş telefon, tablet, notebook model ve fiyatları

Acil Siparişlerde Aynı Gün Teslimat


İstanbul içi siparişlerinizde Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçerek siparişinizi aynı gün teslim alabilirsiniz. Aynı gün teslimatlar saat 18:00-21:00 arasında belirleyeceğiniz saatte teslim edilir. Aynı gün teslimatlar ekstra ücretlendirilir.

 

Standart Teslimatlarda Yurtiçi Kargo Güvencesi


Sitemizden sipariş edilen tüm ürünler Yurtiçi Kargo güvencesiyle evinize kadar teslim edilir. Tüm alışverişlerinizde kargonuz yola çıktığında tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılır ve irenovo.com üzerinden de teslimat durumunu kontrol edebilir, geçmiş siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Ürünlerin kargo bedelleri sitemizde açık olarak yayınlanır, bazı ürünler ücretsiz kargo avantajıyla sizlere sunulduğu gibi aynı zamanda 100TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajı sunulmaktadır.


Sipariş ettiğiniz ürünlerin sizin için ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Sorunsuz bir teslimat gerçekleştirilmesi ve memnuniyetiniz için kargonuzu teslim almadan önce ve alırken aşağıdaki koşullara dikkat etmeniz önemlidir.

- Ürünleriniz kargoya teslim edildiğinde Yurtiçi Kargo firması tarafından cep telefonunuza SMS ile bilgilendirme yapılır. SMS'lerinizi kontrol etmenizi öneririz.

- Teslimatınızın gecikmesi halinde SMS ile gelen kargo takip numarası üzerinden Yurtiçi Kargo ile irtibat kurmanızı ya da 0532 255 24 88 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızdan bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

- Siparişlerinizin kargoda zarar görmemesi için özel kutusu ile ambalajlanarak gönderilmektedir. Fakat kargo firmaları yoğunlukları vb sebeplerle hızlı teslimat gayreti içerisinde kargolara zarar verebilmektedir. Bu zararın tazmini (karşılanması) ancak ve ancak paket ambalajında da hasar olması ile ispat edilebilmekte ve karşılanmaktadır.

Kargolarınızı teslim alırken ambalajında hasar/ezilme/yırtık/ıslanma vb durumlar olup olmadığını kontrol etmeniz, böyle bir durum varsa kargo çalışanına "hasar tutanağı" tutturmanız gerekmektedir. Hasar tutanağında "ambalajda hasar olduğu" mutlaka işaretlenmelidir.!

- Herhangi bir hasar durumunda tutanakla birlikte tarafımıza ulaşmanız halinde ürünlerinizi yenileriyle değiştirerek kargolamaktayız.

 

Sorularınız için 0532 255 24 88 Müşteri Hizmetleri numaramızdan arayarak ya da whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.