Hakkımızda | irenovo | Yenilenmiş telefon, tablet, notebook model ve fiyatları

HAKKIMIZDAi-renovo, tüketiciler ve çevre için fark yaratmaya çalışan bir teknoloji şirketidir.

Hepsiburada, Media Markt, Teknosa, Troy, Vatan Bilgisayar gibi tüketici elektroniği satışındaki öncü firmalar ile gerçekleştirdiğimiz iş ortaklıkları ile cep telefonu, akıllı saat, tablet ve dizüstü bilgisayar geri alımları yapıyor, eski elektronikleri geri dönüştürüyor ve e-atıkların azaltılmasında rol oynayarak tüketiciler ve dünyamız için fark yaratmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz sizlerin satın alma gücünü artırmaktır.

Sektördeki öncü firma olarak tüketici ekonomisine ve doğaya katkıda bulunmak istiyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetimizi tüketicilere doğrudan ulaştırmak üzere 2021 yılında hizmete sunduğumuz iRenovo.com'da, kullanılmış elektronik cihazlar için en yüksek fiyatı vaat ediyor, tüketicilerin satarken kazanmasına ve yeni teknolojik ürünleri almalarına yardımcı oluyoruz.

Sektördeki öncü firma olarak 2021'de bir adım daha atıyoruz.

Kaliteli ürün ve hizmetimizi doğrudan tüketicilere ulaştırmak üzere iRenovo.com web sitemizi 2021'in ilk aylarında hizmete açtık. Kullanılmış elektronik cihazlar için en yüksek fiyatı vaat ediyor, tüketicilerin satarken kazanmasına ve en son çıkan teknolojik ürünleri almalarına yardımcı oluyoruz.


Diğer resmi online satış kanalları:

GittiGidiyor mağazası: gittigidiyor.com/magaza/irenovo

Hepsiburada mağazası: hepsiburada.com/magaza/irenovo

N11 mağazası: n11.com/magaza/irenovo