Gelişmiş Çözümler,
İyileştirilmiş Müşteri Deneyimi

En son teknolojiyi özenli bir tasarımla birleştiren gelişmiş çözümlerimiz; süreçleri kolaylaştırırken, müşterilerinizle ilişkilerinizi güçlendiriyor ve karlılığınızı artırmanıza olanak sağlıyor. Aynı zamanda müşteri deneyimini geliştirmeye ve marka değerinizi yükseltmeye destek oluyor.

Eski veya bozuk cihazları geri dönüştürerek elektronik atıkların azalmasında siz de katkıda bulunun, gelecek nesillere örnek olun.

..... hakkında daha fazlası
Çözümlerimiz

Sizin İçin Çözümlerimiz

Çözümlerimiz ile müşteri satın alma gücünüzü artırarak hem online hem de mağaza satışlarından daha fazla gelir elde edin.

Satış Noktaları

E-Ticaret

Üreticiler

Kurumsal Toplu Geri Alım

Kurumsal Cihaz Kiralama

Hasar Yönetimi
Satış Noktaları
Satışlarınızı artırmak mı istiyorsunuz? Perakende Satış Noktası geri alım çözümümüz müşterilerinizin eski cihazlarını değerlendirmelerini sağlamak ve satışlarınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. i-renovo Perakende Satış Noktası çözümü hem çalışanlarınız hem de müşterileriniz için mağaza içi geri alım deneyimini en üst seviyeye taşımak üzere tasarlandı.
E-Ticaret
Akıllı E-Ticaret çözümümüz yalnızca maliyetlerinizi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda çevrimiçi müşterilerinizin en son teknolojiye sahip cihaz satışları için elinizi güçlendirir.
Üreticiler
i-renovo Geri Alım çözümümü, online ve offline mağazanızdan yeni cihaz satışlarınızı ve müşterilerinizin markanıza olan sadakatini bir üst seviyeye taşımakla kalmaz, potansiyel müşterilere ulaşmanıza da yardımcı olur.
Kurumsal Toplu Geri Alım
İster global bir şirketten ister küçük yerel bir işletmeden sorumlu olun, çalışanlarınızın cihazlarını son teknolojiye yükseltirken zor süreçlerden geçebilirsiniz. i-Renovo’nun Kurumsal Toplu Geri Alım çözümü, kullanılmış cihazları en uygun fiyatla geri alır ve sizin için süreci hızlı ve kolay hale getirir.
Kurumsal Cihaz Kiralama
Çalışanlarınızın cep telefonu, bilgisayar, tablet gibi tüm elektronik cihaz ihtiyaçlarını uygun koşullarda kiralayın ve yıllık bütçenizden tasarruf edin.
Hasar Yönetimi
Satış sonrası ve kiralama dönemi boyunca cihazlar her türlü hasara karşı sigortalanırken, yine kira dönemi içinde veya sonunda bir üst modele geçme opsiyonuna da sahip olursunuz.
Uçtan Uca Çözümler
Müşteri memnuniyeti yaratmanın sırrı; basit ve hızlı geri alım programı

1000’den fazla perakende noktasında, şeffaf ve güvenilir geri alım çözüm ortağı olan i-Rrenovo, basit, ölçeklenebilir ve müşterinin ihtiyaçlarına göre akıllı çözümler oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır. [Geri alım] çözümüyle yeni cihaz satışlarını artırın ve mutlu müşteriler yaratın.

Ayrıca, kullanımı kolay mobil arayüzü ile satış elemanlarınız dilediğiniz her yerden işlemleri kolay, hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebilir.

Dinliyoruz, Ayrıntıları Önemsiyoruz, Gelirlerinizi Arttırıyoruz
Hızlı ve Kolay İşlem
İhtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirilen, kullanıcı dostu arayüzü ile geri alımları dakikalar içinde tamamlayın, satışlarınızı hızlandırın.


Geniş Ürün Gamı
Müşterinizin ne satmak isterse; akıllı telefondan tablete, akıllı saatten dizüstü bilgisayara kadar geniş ürün gamı.
Şeffaf ve Rekabetçi Fiyatlar
Akıllı fiyatlandırma sistemimiz ile piyasadaki en cazip teklifi her zaman siz yapın.
Detaylı Analiz ve Raporlama
Temsilci düzeyindeki son teknoloji raporlamamız, çalışanların hesap verebilirliğini artırır ve 360 derece görünürlük sunar.
Kampanya Modülü
Hangi pazarlama & satış faaliyetine ihtiyacınız varsa kolayca entegre edin, hızlıca hayata geçirin.
Canlı Destek
Müşteri deneyimini iyileştirmek için haftanın yedi günü canlı sohbet desteği sunuyoruz.
Hakkımızda
Biz Kimiz?
Süreçleri basitleştirmeye, müşteri deneyimini yükseltmeye ve size yeni satış kanalı açmak için buradayız. İş ortaklarımıza yeni bir müşteri deneyimi sunarken, gelecek nesillere de daha yeşil bir dünya sunmak için yola çıkmış çevreci bir arkadaş grubuyuz.

Pek çok eski cihaz e-atık olarak çevremize büyük bir probleme neden oluyor, olacak. i-renovo olarak bu durumun önüne geçmekle kalmayıp, aynı zamanda iş ortaklarımız için yeni satış kanalı oluşturuyor, satışlarında fark yaratıyoruz.

İster yeni cihaz satışlarını arttırmak ister çevre dostu hizmetler sunmak veya daha fazla müşteri kazanmak istiyor olun, geri alım çözümümüz, müşterilerinizle daha fazla etkileşim kurmanıza ve onlara yeni değer sunmanıza yardımcı olacak.

Kağan Korcan Çakır,
i-renovo Kurucu Ortak - CEO
İletişim
i-renovo, gelirlerinizi arttıracak yeni ortağınız
Bize ulaşın ve gelirinizi artırmanıza yardımcı olalım.Doğrulama kodunu giriniz.i-renovo Bilişim Teknoloji ve Sistemleri A.Ş. Sinanpaşa Mh, Hasfırın Cd. No:67 Sinanpaşa İş Merkezi K:5 Beşiktaş/İstanbul
info@irenovo.com